KONST / Litografier / Färglitografi 14114338
nr 1411 4338
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Får, son232/25. Bildmått: 21x23, yttermått inklusive ram: 36x49 cm. Signerad
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:02:52
300 kr
350 kr
400 kr